+

Виробники


Vileda Professional, Німеччина
Vileda Professional, Німеччина

Vileda Professional - торгова марка , яка належить мультинаціональній компанії «Freudenberg Household Products Eastern Europe » ( FHP ). Група компаній FHP заснована більше 150 років тому і розвиває дев'ять різних напрямків діяльності, один з яких виробництво прибирального інвентаря.

Vileda Professional пропонує професійні рішення та інноваційні системи для клінінгу. З більш ніж 30-річним досвідом у бізнесі, компанія знає, що потрібно професіоналам в різних областях та пропонує рішення, які допомагають  знизити  витрати, а прибирання зробити швидким та ефективним

Бізнес ідея компанії - розробка і виробництво професійного прибирального інвентаря та витратних матеріалів плюс навчання та сервісна підтримка, які дозволяють клієнту досягти максимальної ефективності при скороченні сукупних витрат на прибирання приміщень. На сьогоднішній день Vileda Professional має: офіційне представництво в більш ніж 16 країнах світу, більше 300 співробітників, власні заводи в декількох країнах, таких як Німеччина, Австрія, Фінляндія, Іспанія, Китай і США. Центральний офіс у місті Mannheim, Німеччина.

Numatiс International, Великобританія
Numatiс International, Великобританія

Numatic International - це британський виробник обладнання для професійного клінінгу. Компанія існує ось уже більше 40 -ка років і в даний час є одним з найбільших учасників міжнародного ринку у своїй сфері. Виробнича потужність розташованого у Великобританії заводу Numatic International становить 4,5 тис. од. техніки в день. При цьому більше 40 % випущеної виробником техніки поставляється на міжнародний ринок.

Numatic International повністю самостійно розробляє і виробляє професійне обладнання для прибирання. Підприємство пропонує повний спектр рішень для професійного та побутового використання. Порохотяги для сухого та вологого прибирання, підлогомийні та поліруючі машини, прибиральний інвентар цього виробника реалізується по всьому світу і користується заслуженою популярністю.

Компанія строго дотримується надійної виробничої схеми відповідно до вимог ISO 9001. При сходженні з виробничої лінії кожна одиниця продукції піддається ретельній перевірці, при успішному завершенні якої їй присвоюється унікальний серійний номер.

Numatic International - це один з найбільш надійних виробників у світі . Компанія поєднує впровадження інновацій з вірністю традиціям якості, закладеним з першого дня роботи підприємства. Нові моделі обладнання розробляються з урахуванням не тільки вимог споживачів, але і необхідності збереження екології. Найвищі характеристики пропонованої Numatic International техніки для клінінгу гарантуються завдяки суворому контролю якості. Крім усього іншого, компанія забезпечує високий рівень обслуговування для своїх клієнтів: Numatic International надає гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, а також виконує навчання персоналу по використанню техніки, що поставляється (у разі необхідності).

Prodifa, Франція
Prodifa, Франція

Французька компанія PRODIFA є одним з європейських лідерів на ринку професійних ароматичних засобів.

Продукція компанії поєднує виготовлення необхідних для Вас пристроїв для розповсюдження запаху з або без аерозолю та духи, що і є головною концепцією, спрямованою на професійних клієнтів, таких як готелі, магазини, ресторани, офіси і т.д.

Prodifa розробляє, виробляє і поширює широкий спектр професійних, стійких та надзвичайно приємних ароматів.

Prodifa - це більше ніж звичайний освіжувач повітря оскільки вони є парфумованими, завдяки додаванню різноманітних ефірних масел з натуральними ароматами цитрусових, фруктів  або квітів.

Продукція виробника представлена в широкій продуктовій лінійці: аерозольні освіжувачі, освіжувач в сошетці, рідкий освіжувач, диспеснерний освіжувач, освіжувачі для пісюарів.

TTS, Італія
TTS, Італія

Компанія Tecno Trolley System ( TTS) найбільший виробник в Італії сервісних візків для готелів, візків для прибирання, інвентарю для прибирання і багато чого іншого, і існує вже більше 25 років ( з 1987 року).

TTS є партнером для тисячі фахівців, що працюють у професійній клінінговій індустрії, тому що завжди робить ставку на якість та інновації з цілого ряду продуктів. Продукти TTS можуть застосовуватися в багатьох сферах життєдіяльності і різних галузях: у готелях, ресторанах, лікарнях, у промисловості, офісах, школах, аеропортах і т.д.

Сьогодні клієнтами TTS стали компанії більш ніж в 75 країнах по всьому світу, існують також і свої представництва в деяких країнах - Бразилії, Іспанії та Франції. Продукція TTS цілком підтверджена та відповідає міжнародним стандартам: ISO9001 : 2008 - сертифікат якості та ISO14001 : 2004 - сертифікат з екології.

Відмінними рисами обладнання TTS є тривала робота протягом тривалого періоду часу, невибагливість в експлуатації, стійкість механізмів за рахунок використання пластику найкращої якості - поліпропілен.

Якість і особливість продукції компанії TTS, схвалена і заслужила авторитет у світових брендів готельного бізнесу таких як - мережа готелів Marriott, Hilton, Radisson, Sheraton і багато інших. Крім того компанією TTS розроблений 3D - конфігуратор за допомогою якого можливо створювати візки серії Magic в індивідуальному порядку для конкретного клієнта.

Tork, Швеція
Tork, Швеція

Tork - рішення в будь-якій ситуації

В асортименті Торк ви завжди знайдете оптимальне рішення для дотримання гігієни рук, обробки поверхонь або сервірування столу. Це продукція, яка допомагає вам економити час, гроші і сили, і забезпечує зручність та гігієнічність для кожного споживача.

Різні клієнти, різні вимоги

Потреби клієнтів дуже сильно відрізняються залежно від виду діяльності, місця розташування, видів виконуваних робіт і так далі. І тому ми пишаємося тим, що асортимент продукції Tork задовольняє будь-які вимоги. Системи Tork, дивно легкі в користуванні, роблять життя простішим. Чи потрібна Вам система для туалетної кімнати аеропорту, лакофарбового цеху при автомобільному заводі або кухні в першокласному ресторані - Ви завжди можете покластися на Tork у виборі кращого рішення.

Комплексна пропозиція

Ми пишаємося не тільки широким асортиментом продукції, а й багатофункціональністю рішень Tork. Ідея полягає не тільки в характеристиках і ефективності продукту, ми орієнтуємося на пропозицію комплексних рішень. Рішення Tork являють собою поєднання якісних продуктів і добре сконструйованих диспенсерів і підкріплюються хорошими рекомендаціями і надійним обслуговуванням. Завдяки цьому ми можемо бути впевнені, що кожен клієнт знайде рішення, що підходить саме йому.

Tork - частина глобальної групи компаній SCA

Tork - це провідна міжнародна торгова марка продуктів і додаткових послуг для комерційних і промислових підприємств, медичних установ, готелів, ресторанів та інших громадських організацій. В асортимент продукції входить туалетний папір, продукція для витирання рук, серветки для обличчя, протирочні матеріали для промислових і адміністративних будівель, а також різні системи гігієнічних диспенсерів . Широко відомими торговими марками компанії SCA є Tork, Zewa, Velvet, Edet, Libresse, Libero, Tena, а також інші торгові марки товарів для роздрібної торгівлі/

TORK - №1 на європейському ринку санітарно-гігієнічного обслуговування.

HESKINS, Англія
HESKINS, Англія

Heskins Ltd є компанією виробником яка спеціалізується на клейких абразивних стрічках безпекиЗнаходиться в північно-західній Англії. В своїй роботі використовують методи бережливого виробництва, яка дозволяє їм пропонувати як гарантовану якість продукції, так і конкурентоспроможні ціни.

KATRIN, Фінляндія
KATRIN, Фінляндія
Katrin - це товарний знак, під яким проводиться високоякісна, екологічно чиста гігієнічна продукція професійного призначення. Торгова марка Katrin входить до складу корпорації Metsä Tissue. Обираючи продукцію даного виробника, споживач отримує сучасні функціональні рішення, які дозволяють забезпечити максимальний рівень гігієни, а також створити затишний і комфортний інтер'єр, завдяки ергономічному дизайну диспенсеров паперової гігієнічної продукції.
Сьогодні торгова марка Katrin пропонує професійні рішення в напрямках: гігієна туалетних кімнат, гігієна робочого місця, гігієна в сфері гостинності.
Особливу увагу при виготовленні продукції приділяється аспекту охорони навколишнього середовища. Паперова продукція Katrin має маркування «Nordic Environmental Label», яке є знаком захисту навколишнього середовища і гарантією екологічно чистої продукції. При виробництві продукції не використовується хлор для відбілювання, а також задіяні технології, які не потребують високого споживання енергії.
Сутністю бренду Katrin є прагнення надавати високоякісну продукцію для професіоналів і зробити її споживання оптимальним. Асортимент торгової марки дозволяє підібрати продукцію необхідної якості і функціонального призначення для кожного клієнта, забезпечивши високий рівень гігієни і економію витрат
EXEOL, Франція
EXEOL, Франція

EXEOL - представник французької компанії SODEL на теренах Східної Європі, виробник засобів для підтримки чистоти в суспільному житті. Компанія незмінно піклується про навколишнє середовище та є відповідальною за якість своєї продукції перед кожним користувачем. Препарати лінії Exeol розроблені для надання клієнтам кращих рішень в області гігієни.

Професійний, технічний асортимент продукції створений для Вас на трьох заводах, розташованих в Нормандії, Франція. Компанія має більш як 40-річний досвід у створенні професійних рішень.

Exeol - це лінія продуктів вироблена відповідно з доктриною "Сталий розвиток", починаючи від закупівлі сировини, яка надходить з поновлюваних джерел, закінчуючи упаковкою, яка повністю переробляється для догляду за безпекою людства та навколишнього середовища.

Exeol та навколишнє середовище:

  • препарати для миття поверхонь Ecolabel, виготовлені з відбірної сировини зважаючи на їх токсичність, запаковані в матеріали, які підлягають повній переробці та утилізації.
  • продукти виготовляються у формі супер-концентрат, обмежуючи тим самим кількість використовуваної упаковки
  • препарати для прання на основі ферментів - природного каталізатора, присутнього в навколишньому середовищі і поверхнево-активних речовин рослинного походження

В асортименті Exeol:

  • миючі засоби систем дозування для пральних машин у сфері громадського харчування та інших галузей промисловості
  • системи для очищення та дезінфекції
  • миючі засоби систем дозування для ручного та машинного миття підлог
  • автоматичне застосування для посудомийних машин

 Всі продукти EXEOL відповідають європейській якості і мають сертифікати Ecolabel, Ecocert, NF Environment)/

 EXEOL - лідер на ринку хімії для професійного прибирання в Європі.